Cultuureducatie

Aanbod cultuuraanbieders Kinderboekenweek 2018

 

Atelier Blauw: Vriendjes (groep 3 en 4)

Bureau vanaf 2: Fiepbus (groep 1 t/m 4)

Bureau vanaf 2: Het Muizenhuis (groep 1 t/m 3)

Bureau vanaf 2: Walvisjong (groep 1 en 2)

Dans in school: Samen op reis (groep 1 t/m 8)

De Denksmederij: Vriendschap, wat is dat eigenlijk (groep 4 t/m8)

Filmtheater Fraterhuis: Vriendschap en film (groep 1 t/m 8)

Gnaffel: Flat (groep 6 t/m 8 + klas 1 en 2 VO)

Grote Broer: Schaduwspel (groep 1 en 2)

Grote Broer: Stop Motion (groep 3 en 4)

Grote Broer: Vriendschapsjournaal (groep 5 en 6)

Grote Broer: Ik ben Vincent en ik ben niet bang - vloggen (groep 7 en 8)

Held en Bloem: Boeksterren (groep 5 t/m 8)

Id-o-matic: Gratis fantasiekaarten (groep 1 t/m 8)

Koller Media Producties: Vriendschap verveelt niet! (groep 4 t/m 8)

Kunst en Stijl: Vriendschapskleed (groep 5 t/m 8)

Kunst en Stijl: Zeefdruk je vriendschapsgedicht (groep 6 t/m 8)

LIMAI: Poes, poes en pan (peuters, groep 1 en 2)

Maarten Keijzer: Workshop Samen Sterk (groep 6 t/m 8)

Marjo Dames: Konijn is jaloers (peuters, groep 1 t/m 3)

Marjo Dames: Spin en spook (peuters, groep 1 t/m 3)

Marja Dames: Juwelen oma (groep 3 t/m 5)

Marjo Dames: Anna's oorlog (groep 7 en 8)

Nathalie F. Boekhorst: Workshop Bram en de Snoepkist (groep 1 t/m 3)

Nathalie F. Boekhorst: Workshop muis Joep en het goud (groep 3 en 4)

Natalie F. Boekhorst: Workshop van storyboard naar prentenboek (groep 4 t/m 6)

Natalie F. Boekhorst: Workshop verhalen schrijven (groep 7 en 8)

Natalie F. Boekhorst: Schrijfster op bezoek (groep 1 t/m 8)

Poppentheater Peterselie: De dame en 10 poezenvrienden (groep 3 en 4)

Reuring Theater: De tour van Fien (groep 4 t/m 8)

Reuring Theater: Marie B. (groep 7 en 8).

Schrijfbende: Boezemvrienden (groep 1 t/m 4)

Schrijfbende: De geheime club (groep 5 t/m 8)

Sieger Geertsma: Kinderboekenweek 2018: Samen dichten, kom erbij (groep 5 t/m 8 PO en leerjaar 1 t/m 6 VO)

Ten Producties: Uit de maat (groep 4 t/m 8)

Theatergroep Smoesjes: Kinderboekenweekvoorstelling 2018 (groep 5 t/m 8)

Unieke Zaken: Ieorg Idur (groep 1 t/m 5)

Willien van Dam: Spelworkshop Kinderboekenweek (groep 7 en 8)